fbpx

Meníme pohľad na personalistiku

Potrebujete tých najlepších? RECRU vám ich pomôže získať.

Ľudskými zdrojmi sa zaoberáme od roku 2012. Sprostredkovali sme viac ako 20-tisíc pracovných kontraktov po celej Európe. Našimi klientmi sú spoločnosti, ktoré hľadajú kvalitných zamestnancov, a personalisti, ktorí potrebujú riadiť objemnú HR agendu efektívne a prostredníctvom sofistikovaných nástrojov. Preto RECRU neustále inovujeme a podľa potreby upravujeme na mieru.

Rastieme spolu s vami

2012
ROK VZNIKU
24/7
PODPORA
15
KRAJÍN
1 800
POUŽÍVATEĽOV

Rozhodli sme sa zefektívniť recruitment

Od roku 2012 píšem spoločne so svojím tímom úspešný príbeh HR softvéru RECRU. Počas svojej predchádzajúcej praxe v recruitmente som neustále hľadal možnosti zefektívnenia výberového procesu. Nakoniec som sa rozhodol nájsť vlastný spôsob prostredníctvom komplexného HR softvéru. Skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov mi pomáhajú pri identifikácii potrieb našich klientov a počas komunikácie s nimi. Neustále sa snažíme zvyšovať kvalitu a inovovať RECRU tak, aby odrážal potreby trhu a aktuálny vývoj technológií. Hľadám odpovede na to, prečo a ako veci fungujú, aby sme ich následne s celým tímom mohli zlepšiť a zefektívniť.

Slavo Fulek
CEO
Slavo Fulek, CEO

Informácie, ktoré máte vždy po ruke

S úspechom píšem príbeh RECRU s rovnakým tímom už od prvých riadkov. Predtým som pôsobil v oblasti IT technológií a programoval úspechy iných firiem. Možnosť vytvoriť vlastný softvér bola mojím snom. Komunikácia s používateľmi RECRU a ich spätná väzba ma motivujú neustále pracovať na technických vylepšeniach a funkčnosti softvéru v súlade s meniacimi sa trendmi, požiadavkami trhu a klientov. Svojím prístupom neustále posúvam kvalitu i funkčnosť softvéru vpred.

Miroslav Šmida
CTO
Miroslav Šmida, CTO

Extraliga HR softvéru

Vývoj

Sme na špičke technologických možností. Využite ich.

Stabilita

Spĺňame požiadavky na moderný softvér: funkčnú istotu, stabilitu, bezpečnosť.

Pohotovosť

Sme vám k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Nemožné riešime za pochodu.

Recenzie

Naše hodnotenie na porovnávacích portáloch.

5/5
5/5
Best value
95/100
5/5

Naši klienti

Medzi používateľov RECRU patria aj: