fbpx

Spravujte referral program priamo v RECRU

Referral program dnes v mnohých firmách dopĺňa alebo úplne nahrádza tradičný výberový proces, ktorý je častokrát brzdený nedostatkom kvalitných kandidátov na trhu práce.

Referral program je spôsob získavania zamestnancov na základe odporúčaní od interných ľudí, ktorí sú za to následne finančne odmenení. Uplatnenie nachádza v čoraz väčšom počte spoločností vďaka mnohým vyplývajúcim benefitom. S touto metódou bude váš výberový proces nie len jednoduchší, rýchlejší, efektívnejší a lacnejší, ale navyše získate kvalitných, spokojnejších a produktívnejších zamestnancov.

Spravujte odmeny naraz s celým HR

Pre úspešný a kvalitný referral program je však dôležité nie len nastavenie systému odmeňovania, ale najmä výber vhodného informačného systému na jeho spravovanie. Takýchto aplikácií dnes existuje mnoho, no používanie viacerých systémov na spravovanie jednotlivých krokov vášho HR môže znamenať chaos a vyššie náklady. Kľúčovým riešením je jednotný softvérový systém.

Preto sme sa rozhodli vám to uľahčiť. Odteraz je možné váš referral program spravovať naraz pod jednou strechou so zvyškom HR – a to priamo v RECRU. Spravovanie referral programu v RECRU vám umožní získať dokonalý prehľad o tom, komu a za koho bola odmena vyplatená, v akej výške a umožní mať pod kontrolou celkové náklady vášho referral programu. Táto funkcia je dostupná len vo verzii Pro, ktorú si môžete vyskúšať zadarmo na 30 dní.

štatistika referral programu v recru v tabuľkovom zobrazení

Recenzie

Naše hodnotenie na porovnávacích portáloch.

5/5
5/5
Best value
95/100
5/5

Naši klienti

Medzi používateľov RECRU patria aj: